Kerstdecoratie is terug bij Disney’s Hotel New York – The Art of Marvel


Translate this website to another language. Use our translation function in the right corner ↗



Bij Disney’s Hotel New York – The Art of Marvel is opnieuw volledig gedecoreerd voor het Kerstseizoen. Voor de start van het seizoen waren de hotels nog niet klaar maar nu is alle decoratie aangekomen en geplaatst. Het is zeker waard om bij het voorbijkomen eens het hotel binnen te gaan en de decoraties te bekijken.


Hotel New York - The Art of Marvel

Buiten bij Disney’s Hotel New – The Art of Marvel aan de zijde van Lake Disney is er opnieuw een grote kerstboom te vinden en dit jaar niet 1 grote gethematiseerde kerstbal maar 2 kerstballen. Deze van vorig jaar met Iron Man en een afbeelding van het hotel is terug samen met een nieuwe exemplaar met als thema Guardians of the Galaxy. Een kleiner exemplaar is ook te koop in de winkel van het hotel om als collectible mee naar huis te nemen.



PixieDust.be

PixieDust.be

Een speciale kerstkamer!

Wist je dat je tijdens de eindejaarsperiode in Disneyland Paris ook een gedecoreerde Kerstkamer kan boeken in Disney’s Hotel New York – The Art of Marvel?



Geef een reactie

Translate to different languages
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com