Nieuwe vuurwerkshow “Happily Ever After” van start in Magic Kingdom

Gisteren was het tijd voor de start van de nieuwe vuurwerkshow “Happily Ever After” in het Magic Kingdom van Walt Disney World Resort Florida. Duizenden fans zaten urenlang te wachten op Central Plaza voor de première van deze grootste avondshow ooit in de geschiedenis van het Park.


De show heeft een eigen soundtrack en brengt u naar de wereld van de vele Disney films, met oa. enkele bijna vergeten films zoals The Hunchback of Notre Dame en Tarzan, maar ook de nieuwe animatie blockbusters komen aan bod zoals Moana (Vaiana), Big Hero 6 en Inside Out. Ook de Villians mogen natuurlijk niet ontbreken zoals de scène met de fantastische Ursula.


De animatie is volledig nieuw en werd speciaal voor de show gemaakt in de Walt Disney Animation Studios in Burbank.


En wie dacht dat de projecties en laser effecten het vuurwerk grotendeels gingen overnemen is verkeerd. Er wordt tijdens de show bijna constant vuurwerk gebruikt waardoor de show adembenemend is, en het moeilijk is om alles tegelijk te zien.


Je kan de volledig show zien tijdens de première op deze video van mijn Orlando vrienden van Mousesteps:


PixieDust.be




Geef een antwoord

Translate this website to 9 different languages
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com